MODERN,PRATİK VE ŞIK DUVARLAR
Projelerin en önemli noktalarından biri olan dış cephe ve bahçe duvarları evlerin içeriği ve kalitesi hakkında önemli ip uçları verir.
Tasarım ve doğallığı ön planda olan Alaçatı bu konuda güzel bir örnektir. 

Alaçatı taşı İzmirin ikon taşlarının başında gelmektedir.Bu ürün ile birçok yapı restore edilmiş ve sembol taşlardan biridir.
 
Techblock alaçatı taşının benzeri olan bir üründür ve tasarımı ön planda olan doğal yapılar için çok iyi bir alternatiftir.
 
Alaçatı taşının maliyeti ve işçiliği çok yüksektir ve kötü işçililikte cephe ve duvar çok kötü bir görüntüde sağlıksız durabilmektedir.
 
Alaçatı bahçe duvar uygulamalarında en çok tercih edilen bir diğer uygulama beton duvar üzerine doğaltaş kaplamaktır.
 
Hem duvar maliyeti hem iç ve dış cephe kaplama maliyeti ve her birinin ayrı işçiliği maliyetleri bir hayli yükseltmektedir.
 
Bu noktada Techblock ürünümüz Alaçatıda uygun maliyetli şık ve doğal  bahçe duvarı yapma imkanı sunmaktadır.
 
Ürünümüz Alaçatı taşından %40 ve doğaltaş kaplama duvardan %30 daha avantajlıdır ve görüntü olarak çok benzer bir dokulu yapısı vardır.
 
İki cephesininde desenli mermer parçacıklı yüzeyi tek işçilkte ki cepheyi bitirme imkanı sağlar.
 
 
                                               ------------------
-Alaçatı bahçe duvarı - Alaçatı taş duvar -Alaçatı taşı firmaları - alaçatı beton duvar -alaçatı taş ev -alaçatı taş cephe -alaçatı taş ustası -alaçatıtaşı bahçe duvarı -alaçatı taş bahçe duvarı -alaçatı taşı fiyatları -alaçatıtaşı firmaları -alaçatı beton kalıp duvar -alaçatı duvar ustası fiyatları