Günümüz inşaat sektörünün artan maliyetleri ve aynı zamanda mimari açıdan artan beklentiler projelerde müteahhit ve ev yaptıran kişileri zor durumda bırakmaktadır.

Villa ve Konutlara önem verildiğinde peyzaj ve dış duvarlar eksik ve ucuz yollu seçimlerle görüntü bütünlüğüne zarar verebilmekte.

Özellikle modern yapılaşmaların olduğu Çeşme ,Alaçatı ve Urla bölgesinde doğaltaş ve Alaçatı taşı maliyet anlamında yüksek olup bütçeyi zorlayabiliyor.

Bu durumda beton yapılaşmayı seçen kişiler en önemli kısım olan peyzaj ve doğal görüntüden taviz verdiğinde en çok vakit geçirilen alanlarda sonrasında mutsuz olabiliyorlar.

Yapılış amacının en büyük sebebi olan doğallıktan uzak betonarme bir alanda kalıyorlar.Alında keyifli vakit geçirilecek alanı ölmüş oluyor.

Yücesan Peyzaj Müteahhit ve ev yaptıran kişilere alaçatı'da taş duvar ve doğaltaş görüntüsünü betonarme duvar fiyatlarına sunmak amacı ile faliyetlerine başlamış ve bölgede birçok proje yapmış bir firmadır.

Alaçatı bahçe duvar algısını tamemen değiştiren ürünleri C35 beton dan yapılma sağlam ve aynı zamanda mermer parçacıklı yüzeyi ile doğal görüntüyü daha uygun fiyatlara sunmaktadır.

Detaylı bilgiye web sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Alaçatı beton duvar - Alaçatı desenli beton duvar - alaçatı taşı - Alaçatı doğaltaş - alaçatı duvar ustası - alaçatı bahçe duvarı - alaçatı taş duvar 

alaçatı taş duvar fiyatarı - alaçatı taş kaplama- alaçatı desenli beton firmaları